Co nas wyróżnia?

Damy Twojemu dziecku równe szanse rozwoju. U nas każde dziecko jest warte aby nad nim pracować. Tak długo jak dziecko ma w sobie pasję i zapał do piłki nożnej.

Jesteśmy otwarci na nowe dzieci bez podziału na sołectwa czy gminy. Nasze drużyny są mieszane, dzieci pochodzą z różnych miejscowości, co sprzyja budowie relacji koleżeńskich bez podziałów. Lokalizacja w Czarnej oznacza, że do szkółki mają łatwy dojazd rodzice z dziećmi z okolicznych gmin: Łańcut, Rakszawa, Żołynia, Trzebownisko, Białobrzegi, Krasne. Jeśli ktoś zdecyduje się wozić dzieci z dalszej odległości – jesteśmy tylko 4 minuty od zjazdu z Autostrady A4 na węźle Łańcut.

Stylem nie przypominamy klasycznego ludowego klubu sportowego. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania szkoleniowe oraz wzorce szkółek zachodnich. Jednocześnie podczas treningów stosujemy nasze autorskie rozwiązania.

Kształtujemy w dzieciach ducha rywalizacji sportowej, który rozwija pewność siebie nie tylko na boisku. Nasi absolwenci będą mogli stać się zawodowymi piłkarzami. Jeśli jednak ich drogi życiowe podążą w innym kierunku, będą mieli mocne podstawy aby grać w piłkę w każdym wieku, amatorsko lub z kolegami z pracy, dla swojego własnego zdrowia czy też dla budowania kontaktów towarzyskich. Piłka pomaga w życiu na wiele różnych sposobów. Kształtujemy przyszłych zwycięzców.

Przyjazna atmosfera oraz umiejętny dobór grup wiekowych ułatwiają poznawanie się dzieci i stwarzają równe szanse w rozwoju.

Trenujemy w grupach ale przede wszystkim dbamy o rozwój indywidualny każdego dziecka.

Układamy treningi w sposób zbliżony do warunków meczowych.

Uczymy naszych zawodników zachowania na boisku. Rozwijamy w dzieciach zarówno umiejętności techniczne w grze 1 na 1 jak i współpracę w zespole.

Dobieramy ćwiczenia i grupy w taki sposób, aby dzieci aktywnie spędzały czas na treningu, zamiast siedzieć na ławce w oczekiwaniu na swoją kolej. 

Dzisiejsza piłka to również analiza techniczna wideo. Filmujemy nasze treningi, które stanowią materiał do dalszej pracy. Dzięki temu obserwujemy zachowania twojego dziecka, oceniamy postępy i stwarzamy indywidualne zalecenia. Wydobywamy to co najlepsze w każdym dziecku i ukierunkowujemy je tak aby najlepiej wykorzystywały swoje umiejętności.

Organizujemy sparringi z drużynami o porównywalnych umiejętnościach co zapewnia radość z gry oraz naukę poprzez zabawę. Każdy drobny nawet sukces na boisku, rozwija pewność siebie pojedynczych zawodników jak i tożsamość zespołową. 

Posiadamy infrastrukturę treningowo-meczową w postaci kompleksu boisk typu orlik o sztucznej i naturalnej murawie wraz z oświetleniem oraz dostęp do pełnowymiarowego boiska piłkarskiego.