Turnieje

TURNIEJ FFA 2022

Wiosną 2022 wystartowaliśmy z I edycją turnieju FFA w kategoriach wiekowych 12 lat i młodsi oraz 10 lat i młodsi. Wśród zaproszonych gości biorących udział w turnieju są szkółki piłkarskie z Przeworska, Rzeszowa, Budziwoja i innych miejscowości. Relacje filmowe z turnieju są dostępne na stronie You Tube FFA:

DEICHMAN 2022

FFA bierze udział w turnieju DEICHMANN w kategorii U8 (rocznik 2014) w barwach reprezentacji Francji oraz U10 (rocznik 2012) w barwach reprezentacji Belgii. Ideą turnieju DEICHMANN są minimistrozstwa świata dla dzieci, gdzie każda drużyna przybiera kolory wybranego kraju. Poniżej przedstawiamy link do strony You Tube FFA z relacjami filmowymi z turnieju rozgrywanego w Trzebownisku:

LEŻAJSK CUP 2022 ORLIK

Na turnieju w Leżajsku wywalczyliśmy 2 miejsce a nasz zawodnik Daniel Kisała otrzymał wyróżnienie dla najlepszego piłkarza turnieju.

Gabryś – widowiskowy gol

LEŻAJSK CUP 2022 ŻAK MŁODSZY

Na turnieju w Leżajsku wywalczyliśmy 3 miejsce a nasz zawodnik Filip Turek otrzymał wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju.

MIKOŁAJ CUP 2021

W grudniu 2021 FFA wzięła udział w mikołajkowych festiwalach piłkarskich w Kielnarowej, zorganizowanych przez Szkółkę Piłkarską Grunwald Budziwój.

Turniej DAP CUP 2021 Pruchnik

KARTONY CUP 2021 SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI 1 SIERPIEŃ 2021

Drużyna FFA 9-latków zakwalifikowała się do półfinałów i zajęła IV miejsce na turnieju Kartony Cup 2021 w Sokołowie Małopolskim 1 sierpnia 2021. Nagrody wręczali reprezentanci Polski w Piłce Nożnej: Sławomir Peszko, Marcin Wasilewski, Radosław Majewski. Link do filmu poniżej:

TURNIEJ FFA O PUCHAR WÓJTA GMINY CZARNA 27 CZERWCA 2021

Nasza Akademia zorganizowała turniej dla dzieci na koniec roku szkolnego. Honorowy patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Czarna. Relacja zdjęciowa z turnieju oraz link do nagrania z drona znajdują się poniżej:

Relacja zdjęciowa z Turnieju FFA o Puchar Wójta Gminy Czarna z 27 czerwca 2021

TURNIEJ DEICHMAN WIOSNA 2021

FFA wzięła udział w XIV edycji turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2021 w kategorii U9 (rocznik 2012), w barwach reprezentacji Belgii. Ideą turnieju DEICHMANN są minimistrozstwa świata dla dzieci, gdzie każda drużyna przybiera barwy wybranego kraju. Rocznik 2012 został podzielony na dwie grupy. Drużyna FA prowadziła po II rundzie turnieju DEICHMAN w grupie II 9-latków. Wygraliśmy wszystkie mecze i strzeliliśmy najwięcej goli na turnieju – aż 109 ! ! ! Jednocześnie straciliśmy najmniej bramek – tylko 16. W pewnym momencie prowadziliśmy także w piewszej 10-tce statystyki strzelców – aż 3 zawodników FFA było na liście TOP TEN. Te rezultaty są naprawdę imponujące i świadczą o poziomie szkolenia w naszej Akademii, a także przyjaznej atmosferze, jaka panuje wśród dzieci. Wygrywamy, bo jesteśmy drużyną.

Ostatecznie w rundzie finałowej odpadliśmy z turnieju po przegranym meczu z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Dla naszych zawodników była to gorzka lekcja porażki, jakże potrzebna jednak w procesie dalszego hartowania ducha rywalizacji młodych piłkarzy.