Co nas wyróżnia?

Stylem nie przypominamy klasycznego ludowego klubu sportowego. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania szkoleniowe oraz wzorce szkółek zachodnich. Jednocześnie podczas treningów stosujemy nasze autorskie rozwiązania

Mamy dostęp do świetnej infrastruktury boiskowej: dwa boiska typu Orlik, jedno ze sztuczną a drugie z naturalną murawą oraz pełnowymiarowe boisko piłkarskie.

Jesteśmy otwarci na dzieci z innych miejscowości – nasze grupy są mieszane. Lokalizacja w Czarnej oznacza, że do szkółki mają łatwy dojazd rodzice z dziećmi z okolicznych gmin: Łańcut, Rakszawa, Żołynia, Trzebownisko, Białobrzegi, Krasne. Jeśli ktoś zdecyduje się wozić dzieci z dalszej odległości – jesteśmy tylko 4 minuty od zjazdu z Autostrady A4 na węźle Łańcut.

Kształtujemy w dzieciach ducha rywalizacji sportowej, który rozwija pewność siebie nie tylko na boisku. Nasi absolwenci będą mogli stać się zawodowymi piłkarzami. Jeśli jednak ich drogi życiowe podążą w innym kierunku, będą mieli mocne podstawy aby grać w piłkę w każdym wieku, amatorsko lub z kolegami z pracy, dla swojego własnego zdrowia czy też dla budowania kontaktów towarzyskich. Piłka pomaga w życiu na wiele różnych sposobów. Kształtujemy przyszłych zwycięzców.

Przyjazna atmosfera oraz umiejętny dobór grup wiekowych ułatwiają poznawanie się dzieci i stwarzają równe szanse w rozwoju.

Trenujemy w grupach ale przede wszystkim dbamy o rozwój indywidualny każdego dziecka.

Układamy treningi w sposób zbliżony do warunków meczowych.

Uczymy naszych zawodników zachowania na boisku. Rozwijamy w dzieciach zarówno umiejętności techniczne w grze 1 na 1 jak i współpracę w zespole.

Dobieramy ćwiczenia i grupy w taki sposób, aby dzieci aktywnie spędzały czas na treningu, zamiast siedzieć na ławce w oczekiwaniu na swoją kolej. 

Dzisiejsza piłka to również analiza techniczna wideo. Filmujemy nasze treningi, które stanowią materiał do dalszej pracy. Dzięki temu obserwujemy zachowania twojego dziecka, oceniamy postępy i stwarzamy indywidualne zalecenia. Wydobywamy to co najlepsze w każdym dziecku i ukierunkowujemy je tak aby najlepiej wykorzystywały swoje umiejętności.

Organizujemy sparringi z drużynami o porównywalnych umiejętnościach co zapewnia radość z gry oraz naukę poprzez zabawę. Każdy drobny nawet sukces na boisku, rozwija pewność siebie pojedynczych zawodników jak i tożsamość zespołową. 

Posiadamy infrastrukturę treningowo-meczową w postaci kompleksu boisk typu orlik o sztucznej i naturalnej murawie wraz z oświetleniem oraz dostęp do pełnowymiarowego boiska piłkarskiego.